Your browser does not support JavaScript!


TUNING PRO KAŽDÉHO - Make Vaše tranzitní lesk!

Ford Transit Tuning

Uvědomte si, že van vašeho podnikání je jakousi vizitkou na kolech! Naštěstí - nemáte se čeho bát! Ford Transit je ikona kvality a všestrannosti u užitkových vozidel.

 Jak přidat trochu charakter a třpytky na náš Transit? Pořiďte si pásy a dozvědět se více o jemné vyladění, že prakticky každý může dovolit!
Odpovědí je chromované části těla vozu!

Chromovaná bydlení zrcátkaChromovaná bydlení zrcátka je první prvek dát vaše vozidlo jedinečný vzhled! Stojí za to být viděn v drsných podmínkách.
Chrom je namontován na vnější zrcátka. Dávají původní vzhled Ford Transit dodávky. byl použit vysoce kvalitní materiály v průběhu výroby. To je také velmi snadná montáž. Stačí odstranit ochrannou fólii z montážního pásu (uvnitř pouzdra) a přilepíme chrom k zrcadlu vozu. Mějte na paměti, že povrch je odmaštěný a že by měl být instalován v pozitivním pokojové teplotě.

Chromované kliky dveříChromované kliky dveří přidám znak do svého Fordu Transit!
Držadla kryty jsou odolné proti povětrnostním vlivům - no počasí je špatné pro ně! Mohou sloužit po dlouhou dobu. Jsou namontovány na odtržením fóliového pásku montážní páskou, který je umístěn na vnitřní straně překrytí. Chromes jsou dokonale tvarované.
Rukojeť se vztahuje k dispozici v našem obchodě jsou vyráběny firmou Trateo.

Chromovaná zadní světlo


Chromovaná zadní světlo byly vyrobeny pro Ford Transit MK8. Jeho výroba byla zahájena v roce 2014. To představuje nejnovější generaci Transitu model. Modernost tohoto vozidla může být zdůrazněno v jednoduchém, dokonale přizpůsobené uzávěru lampy. Chromes jsou přilepeny k zadní svítilny s oboustrannou páskou na vnitřní straně překrytí. Nejvýznamnější výhodou je jeho síla - to má velmi silné lepidlo.
Chromý lampy jsou k dispozici v našem obchodě se vyznačují velmi kvalitního materiálu. To zachovává svůj přirozený vzhled po mnoho let po jeho založení.

Chromovaná mřížka surround mlhové světlo lampy


Chromovaná mřížka surround mlhové světlo lampy Ford Transit Connect MK1 dostupných verzí od roku 2009 jsou nejnovější návrh v dnešním příspěvku. Halogenové čepice zdůrazňují luxus našeho auta - ideální pro podnikatele. Co sestava překrytí vypadat? Prosím: my odřít podkladu, odstraňte ochrannou fólii z montážního pásu. Nezapomeňte chrom složky přípojný v kladném okolní teplotě.

Tyto jednoduché prvky bude vaše Ford Transit vyčnívat z davu a zvýraznit svou individualitu.

Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: