Your browser does not support JavaScript!


Části - nové nebo použité? Původní nebo náhradní?

Každý majitel automobilu byl v situaci, kdy bylo nutné vyměňovat si díly. Jelikož jste na těchto stránkách, existuje velká šance, že o vás mluvíme! Někdy drobné vady mohou zabránit jízdě, což často blokuje celou společnost. Jakmile je vada lokalizována a známe seznam položek, které je třeba vyměnit, můžeme jít podívat na součásti, které jsou v prodejně k dispozici. Musíme se rozhodnout, zda chceme koupit - nové nebo použité součásti. Dalším kritériem je kvalita. Můžeme zakoupit originální díly, náhradní díly PREMIUM (značkové) nebo využít nekvalitní náhradní díly dostupné na trhu. Každé řešení má své klady a zápory, které budou uvedeny níže.


Ford Transit pieces

První kategorie byla vyrobena kvůli stavu výrobku. V našem obchodě si můžete zakoupit jak nové, tak použité díly. Nové díly nám poskytují největší záruku bezpečnosti a trvanlivosti. Vzhledem k tomu, že se nepoužívá - jejich dlouhověkost je nejdelší. Dodatečným plusem nových dílů je záruka výrobce. Poskytuje nám pohodlí, protože v určitém daném okamžiku můžeme očekávat, že při výskytu chyby obdrží novou část. To samozřejmě závisí převážně na záručních podmínkách jednotlivých výrobců. Největší, ne-li jedinou nevýhodou nových dílů je jejich cena. Jsou velmi často předem nastaveny a čím větší je počet zprostředkovatelů, kterým se uskutečňuje prodej - tím vyšší je jejich cena. Stojí za to, že si zakoupíte součásti na oficiálních distribučních místech nebo z důvěryhodného zdroje. Použité díly jsou řešením, po kterém se v zásadě dostáváme z finančních důvodů. Potřebujete-li rychle opravit / vyměnit položku. To je běžná praxe, protože použité díly mohou být i několikrát levnější než jejich nové protějšky. Použité produkty nejsou zaručené. Neexistuje možnost jejich stížnosti v důsledku selhání po např. Měsíci. Kromě toho si nejsme jisti, odkud pocházejí věci, nebo zda se předchozí majitel staral o údržbu svého vozidla. Tyto části jsou také charakterizovány nižší životností, v závislosti na stupni opotřebení. Naštěstí, když si koupíte v našem obchodě, můžete být klidní. Použité součásti se kontrolují před uvedením do prodeje. Části, které jsou špatně poškozené, nevhodné k použití, se neprodávají.Další rozdělení je pro zdroj součásti, z níž výrobce pochází. Záruky slučitelnosti a dobré kvality jsou původní. Jsou to stejné součásti jako ty, které byly původně v našem dodávce nedávno po výrobě. Jdou do sériových vozidel. Logika naznačuje, že se doporučuje vyměnit originální díly. Toto je však velmi nákladné řešení. Množství peněz potřebných k nákupu všech původních součástí může několikrát překročit hodnotu samotného vozidla. Kromě toho je třeba se ujistit, které konkrétní díly potřebujete. Stává se, že každá trubka, těsnění nebo jiná malá položka budete muset zaplatit zvlášť. Druhá věc je v případě vysokokvalitních náhrad. Výrobci těchto prvků velmi často přicházejí k problému holisticky. S využitím svých znalostí a zkušeností upravují originální díly jemně nebo je připojují k soupravě s dalšími součástmi potřebnými pro výměnu.


Navíc náhrady PREMIUM neodcházejí od původní kvality a jejich cena je mnohem nižší. Může se například použít v zimních testovacích centrech, více zde. Pokud získáte vysoce kvalitní, dlouhou životnost dílů za relativně nižší cenu, pak je to pravděpodobně zapotřebí hry na svíčkách. Náš obchod je oficiálním distributorem náhradních dílů značky TRATEO. Je to společnost registrovaná ve Velké Británii, která splňuje evropské normy a požadavky největšího automobilového průmyslu. Poslední možností je nákup náhradních dílů nízké kvality (velmi často s neznámým původem nebo neznámou značkou). To je řešení, které vyžaduje nejmenší finanční úsilí. Naneštěstí volba dílů tohoto typu by se měla očekávat s jejich krátkou životností a nízkou kvalitou zpracování. Často nejsou zaručeny, existují však výjimky z tohoto pravidla.Výběr správné položky závisí na řadě faktorů - finanční příležitosti, nouzové situace nebo dostupnost součástí. Volba, kterou uděláte, závisí na vás! Při nákupu použitých nebo nízkokvalitních dílů musíte spoléhat na jejich zkrácenou životnost. Někdy je lepší platit víc a léčit nákup dílů jako investice do budoucnosti. Je také třeba zvážit nákup vysoce kvalitních náhrad, jejichž hodnota za peníze je prostě nejlepší!


Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: