Your browser does not support JavaScript!


Jaká je budoucnost společnosti Ford?

Během uplynulého roku jsme přišli s řadou informací o plánech, nápadech a projektech Ford, které jsou realizovány. Některé z nich se také týkají společnosti Ford Transit. Pokusíme se shromáždit tyto informace na jednom místě. Pusťte si pás a jděte s námi na malý výlet do budoucnosti!Elektrické automobilyPolovina vozů Ford bude hybridními a elektrickými vozy do roku 2020. V roce 2014 byly do vybraných evropských dealerských sítí představeny tři modely modelů C-max Energi, Ford Mondeo Hybrid a Ford Focus Electric. To nefungovalo, například výroba Mondeo Hybrid začala až v listopadu 2014. Do roku 2020 vynaloží 4,5 miliardy dolarů na elektrifikaci části svého modelového řádu. V té době Ford nabídne 13 hybridních a elektrických modelů. Do konce dekády budou tato vozidla pokrývat 40 procent. Nabídky tohoto výrobce. Prvním krokem je uvedení zmíněné Focus Electric na všech evropských trzích.Auto díly z 3D tiskárnyFord zkouší 3D tisk pro díly automobilů a van. Společnost začne s spoilery, ty zjednodušené dekorace upevněné na exteriérech vozu, aby vypadaly rychleji. Prozatím společnost testuje součásti závodů divize závodů Ford Performance, ale 3D-vytištěné díly by mohly být v budoucnu použity pro osobní automobily a kamiony.
3D tisk probíhá v továrně společnosti v Dearbornu v Michiganu pomocí tiskárny společnosti Stratasys (Ford: "schopné tisknout automobilové díly prakticky jakéhokoli tvaru nebo délky").Nové britské inovační centrum


Ford si vybral Velkou Británii jako místo pro její rozvoj inteligentnější dopravy, která zbavuje jakékoli obavy ohledně společnosti Brexit.
Výzkumné centrum evropských inteligentních měst značky automobilů bude založeno v Here East, obchodním středisku v olympijském parku Stratford, kde sídlí také BT Sport, University College v Londýně a nově otevřený technologický rozbočovač Plexal.
"Základem našeho rychle se rozvíjejícího týmu, který je v srdci inovace mobility v Londýně, je rozhodující pro urychlení našeho učení a vývoj nových technologií," řekl viceprezident a prezident společnosti Ford, Evropa, Střední východ a Afrika. Ford nedávno oznámil, že se zaměřil na technologii s jmenováním vedoucího automobilové jednotky bez řidiče, Jimem Hackettem, jako výkonného ředitele v řízení.Samoobslužné vozy


Ford už ponořil do budoucnosti palce nebo dvě. V loňském roce koupil společnost Chariot, službu sdílení jízdních kol v San Francisku, která využívá 15nápravních dodávkových vozů Ford Transit. V letošním roce společnost Ford oznámila, že investuje 1 miliardu dolarů do Argo AI, vybavení umělé inteligence a robotiky založené bývalými inženýry Google a Uber. Budou pracovat na softwaru pro první plně autonomní vozidlo Ford, o kterém společnost tvrdí, že bude zahájena v roce 2021.
Mark Fields před generálním ředitelem společnosti Ford představil v roce 2016, že zdvojnásobí pracovní sílu společnosti Ford Silicon Valley a do konce roku 2016 rozšíří své vybavení o 150 000 čtverečních stop. Pole Field je slibné autonomní vozidlo pro hromadný průchod, což je standard SAE Level 4 automatizace 2021. Fields vstoupil do společnosti Ford v roce 2014, od svého založení upřednostňuje výzkum a vývoj pro samohybné vozy. Cílem společnosti Field je, že Ford vytvoří autonomní vozidla pro příštích 100 let.
Stručně řečeno, toto znamená vozidlo bez řidiče, které nemá volant ani zábradlí a má být používáno v městských prostředích. Čínská společnost vyhledávačů Baidu a Ford investují do společnosti Velodyne LiDAR ve výši 150 milionů dolarů, kteří jsou výrobci detekce světla a technologie pro 3D digitální zobrazování. Technologie Velodyne využívá kombinaci kamer. Senzory a světlo s laserovým paprskem, které vyhodnocují okolní prostředí a vytvářejí vizuální mapování o 360 stupních. Vozy bez řidiče budou dražší než běžné vozy nebo dodávky.


Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: