Your browser does not support JavaScript!


Ford Transit Custom v nové verzi !!!


Od roku 2012 máme možnost zakoupit Ford Transit Custom. Od té doby - Van pečlivě vyhrál své místo v popředí užitkových vozidel. V předchozím roce (2016) bylo prodáno asi 120 000 kopií tohoto modelu. Před časem jsme se setkali s osvěžujícím Ford Tourneo Custom a nyní je čas na další injekci zpráv. Nový Transit Custom přichází na trh - je ohromen novým vzhledem, působí svým vnitřním dojmem.Exteriér a karoserie


Repasovaný model bude nejsnadněji rozpoznatelný vpředu. K dispozici budou nové světlomety (volitelná denní svítilna a výbojky Xenon HID), zasouvací nárazník a velká žebra chladiče. Další novinkou bude oranžová barva laku, která je již oblíbená u fotografií, které ukazují nový model vozidla.

Interiér van - skříňky, kapsy a prostor


Ve voze se objevilo mnohem více změn. Můžete jej nazvat "mobilní kanceláří"! Cestující této dodávky se mohou cítit jako v autě. Byla vylepšena kvalita plastových dílů a všech materiálů. V novém interiéru najdeme celou řadu úložných prostorů, které v konzole samotné mají kapacitu 25 litrů. Mezi ně patří: tři otevřené police na horní straně přístrojové desky (ideální pro podložky pro dokumenty nebo mobilní telefony) a velký úložný prostor vhodný pro ukládání dokumentů, např. Ve formátu A4 ve spodní části. Pro větší pohodlí je k vnějším okrajům držáku pohárku a dvoulitrové láhvi připevněn skládací držák pohárku umístěný pod řadicí pákou.Interiér dveří byl zcela přepracován. Najdeme tři velké úložné prostory a praktickou rukojeť. V kabině najdeme mimo jiné. 8 palcový dotykový displej se systémem SYNC3, který lze ovládat pomocí gest a hlasu. SYNC 3 umožňuje ovládání zvuku, navigace a připojených smartphonů pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Na panel pro klimatizaci byl zcela nový vzhled. Ostatní jsou také hodiny, nebo dokonce i volant. Pohodlí při každodenním používání zlepšuje nové sedadla s novou konstrukcí interiéru a geometrie pěny.

Co se skrývá pod maskou?

Moderní dvoulitrový dieselový motor EcoBlue je k dispozici. Jednotka nabízí varianty 105, 130 a 170 koní. Inženýři byli schopni snížit jejich chuť k pohonu až o 13%, s 20% zvýšením točivého momentu na dně. Emise v nejekonomičtějším variantě Econetic jsou kolem 148 g / km CO2, s průměrnou spotřebou paliva 5,7 l / 100 km. Nejslabší varianta je vybavena automatickým zastavením, pneumatikami s nízkým valivým odporem a technologií Ford Acceleration Control, která omezuje rychlost na 100 km / h.Dále?

Seznam zařízení bude také aktualizován na nejnovější technologie, které jsme věnovali. Seznam se otevírá inteligentním omezovačem rychlosti, který automaticky nastavuje maximální rychlost vozidla. K dispozici je také upozornění na křížovou dopravu, asistenci před kolizí s detekcí chodců a inteligentní adaptivní tempomat..

Tranzit Custom výroba začne koncem roku 2017. Potom budete moci zadat objednávky modelu do nového pohledu. První vozy budou zákazníkům dodány počátkem roku 2018. Ford bude stále k dispozici v řadě variant: dodávkové vozy (také s dvojitou kabinou), stejně jako osobní dodávka, krátký nebo dlouhý rozvor, dvě výšky střechy a DMC V rozmezí od 2,6 do 3,4 tun (užitečné zatížení do 1450 kg). Nejsilnější variantu bude nabízena ve specifikaci Sport. V tomto modelu bude Transit Custom vybaven motorem o výkonu 170 koní a vynikne řadou stylových doplňků. Patří mezi ně mimo jiné. Dvojité popruhy na kapotě a speciální - vyrobené z kůže - Ebony čalounění.


Konečným výsledkem je hybridní hybridní nulová emise typu Plug-in Hybrid (PHEV), který se dostal na trh do roku 2019.

Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: