Your browser does not support JavaScript!


Elektrický Ford Transit je nyní k dispozici!

Všechno znamená, že budoucnost patří elektromobilům a autonomním vozidlům. Nové předpisy a směr, kterým se velké automobilové společnosti snaží ukázat, že se nám podaří splnit dominantní postavení elektrických vozidel za 15-20 let. Co se týče elektrických vozidel, není to tak šokující, je to jedinečný pohled na "baterii". Jak brzy se to změní? Přečtěte si více!


Lightning SystemsSpolečnost Lightning Systems, která vyvinula řešení pro zvýšení účinnosti a zlepšování emisí pro flotily na celém světě, zavádí plně elektrický systém s nulovými emisemi pro modely vozů Ford Transit pro osobní vozy, dodávky, rozváděče a kabiny podvozku.
Předběžné objednávky nyní provedla firma Lightning Systems pro svůj nový elektrický systém LightningElectric upfit pro Ford Transit, který společnost odhalila.
Nová převodní nabídka bude nejprve k dispozici u Ford Transit v těžké třídě (10,360 libry celkové hmotnosti), s možností nákupu prostřednictvím programu eQVM společnosti Ford Motor Company. Veškeré služby a konverze jsou prováděny prodejci a dodavateli, kteří jsou držiteli certifikátu Ford QVM.
Celková cena za konverzi v USA se pohybuje mezi 69 000 a 89 000 USD, v závislosti na tom, zda se rozhodne pro rozsah 50 mil nebo rozsah 100 mil. Dodávky jsou v současné době zahájeny počátkem příštího roku. Instalace údajně trvá jen několik hodin.
V závislosti na zvolených možnostech může být dobíjení s rychlou nabíječkou o výkonu 50 kW DC dokončeno za méně než půl hodiny a kapacita užitečného zatížení může být až 4 000 liber.
Společnost Lightning Systems spolupracovala s New Eagle na návrhu systému LightningElectric pro Ford Transit. UQM Technologies poskytne komponenty hnací jednotky této sady, včetně převodovky, elektromotoru a střídače, jakož i softwarové ovládání pro optimální výkon a efektivitu.Deutsche Post DHL GroupSkupina Deutsche Post DHL zahájila výrobu dodávky elektrické dodávky založené na sedmé generaci Ford Transit, StreetScooter GmbH a Ford-Werke GmbH, v červenci 2017. Podle oficiálních oznámení bude nejméně 2500 elektrických vozidel Transit na němčině ulice do roku 2018, které budou přizpůsobeny specifikacím Deutsche Post a DHL.
Společnost StreetScooter GmbH vyrábí pracovní vozy v Cáchách od roku 2015. K dnešnímu dni je flotila Deutsche Post již téměř 3 000 kusů.
Malé elektrické dodávky mají balík o objemu 4,3 m3 a lithium-iontové (Li-Ion) baterie umožňují až 80 kilometrů. Jaký bude případ Ford Transit? Elektrický tranzit s dodávkou více než 20 kubických metrů a rozsah lithium-iontových baterií instalovaných ve vozidle stačí k jízdě od 80 do 200 km. Elektrické pohony generují 204 koní a 300 Nm, ale maximální rychlost vozu StreetScooter Work XL je pouze 85 km / h.
Úřední užitečné zatížení vozu StreetScooter Work XL je 1 350 kg, což znamená, že bez nakládky činí tato kuriérová dodávka až 2 900 kg. Vysoká osobní váha je z velké části způsobena těžkými bateriemi.


Hybridní Ford Transit Vlastní PHEVVůz byl představen ve společnosti Cenex Low Carbon Vehicle 2017 (Cenex) ve Velké Británii. Auto - jako každý jiný zásuvný hybrid - je vybaven elektromotorem, lithium-iontovým akumulátorem a motorem s vnitřním spalováním; Ve společnosti Ford je to 1-litrová cena EcoBoost.
Transitní zásuvné baterie se nacházejí pod podlahou vozu tak, aby se nezmenšil prostor zavazadlového prostoru. Kapacita baterie je 50 km v čistě elektrickém režimu jízdy. Dodatečná benzinová nádrž umožňuje celkově přes 500 kilometrů. Ford připraví v současné době 20 kopií vozu. pro Londýnský dopravní úřad a Policejní úřad. Automobily se budou účastnit 12měsíčních testů. Hromadná výroba hybridního Ford Transit Custom plug-in se dostane do roku 2019.ZAJÍMAVĚ…

Úplně elektrická verze Ford Transit, nazývaná Edison, byla vyrobena ve Velké Británii společností Smith Electric Vehicles v roce 2009! Rozsah vozidla byl asi 130-160 km. Maximální rychlost byla 80 km / h! Jsou srovnatelné s těmi, které ostatní firmy nabízejí po 8 letech!


>

Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: