Your browser does not support JavaScript!


Recenze produktu Transit Center

Recenze jsou jedním z nejdůležitějších faktorů, podle kterých se zákazníci rozhodují při nákupu. Důležité jsou recenze produktů i společností. Výzkumy ukazují, že zákazníci mnohem častěji poskytují negativní zpětnou vazbu, aby vyjádřili svou nespokojenost, než pozitivní zpětnou vazbu, pokud jsou s objednávkou spokojeni. V tomto článku se dozvíte, na jakém základě funguje hodnocení produktů v našem internetovém obchodě a jak můžete ohodnotit konkrétní produkt.

Hodnocení dílů Transit Center

Každý výrobek v našem obchodě má svou vlastní stránku, na které jsou uvedeny: cena, obrázky výrobku, značka, hodnocení, recenze zákazníků a krátký popis, který vám pomůže přiřadit výrobek k vašemu vozidlu. Většinu informací doplňují naši zaměstnanci ve fázi přidávání výrobku do sortimentu obchodu. Hodnocení výrobku je průměrem hodnocení zákazníků, kteří výrobek zakoupili. Záložka zpětná vazba naopak představuje textové recenze zákazníků, kteří se podělili o své zkušenosti po montáži objednaného dílu do svého vozidla. Recenze produktů Transit Center se zobrazují v různých jazycích, protože máme internetové obchody ve 22 evropských zemích.
Ford Transit MK3 brake drum

Jak mohu odeslat recenzi produktu na Transit Center?

Předpokladem pro vydání názoru na výrobek v našem internetovém obchodě je předchozí zakoupení daného zboží. Recenze uvedené na stránce produktu jsou od skutečných zákazníků. Několik týdnů po odeslání objednaných dílů pro ford transit zašleme zákazníkovi e-mail s žádostí o zpětnou vazbu. Je to pro nás cenný zdroj informací o kvalitě výrobku a míře spokojenosti zákazníků. Snažíme se, aby byly zařazeny pouze produkty s průměrným hodnocením min. 4,0 na pětibodové stupnici. Pro přidání názoru na výrobek v našem internetovém obchodě je tedy nutné zakoupit dané zboží a obdržet e-mail s odkazem na vydání názoru.

Nejlépe hodnocené díly v Transit Center

Nejlépe hodnocené produkty v Transit Center jsou díly, které nabízejí nejlepší poměr ceny a kvality. Za zmínku stojí zejména díly Trateo, což jsou vysoce kvalitní náhradní díly. Zákazníci často poukazují na to, že nabízejí kvalitu podobnou originálním dílům za atraktivní cenu. Mezi často uváděné přednosti patří také kvalitní zpracování, dobré přizpůsobení pro montáž do vozidla a použití kvalitních materiálů při výrobě. Stali jsme se oficiálním distributorem dílů Trateo v Evropě, abychom zákazníkům poskytli osvědčené náhradní díly za dobrou cenu.
Ford Transit MK7 hinge

Mezi dobře hodnocené díly pro dodávky patří také originální výrobky. Jsou to přesně ty samé díly, které se montují do vozidel na výrobních linkách. V naší nabídce najdete originální díly pro dodávky, které se již nevyrábějí. Jedná se o skutečné automobilové rarity v celosvětovém měřítku, které umožňují zákazníkům renovovat historická vozidla nebo dokonce opravovat staré obytné dodávky.

Transit Center - názory

Velký význam mají také názory na naši společnost. Jedná se o mimořádně rozsáhlou problematiku, která zahrnuje nákupní proces, kontakt se zaměstnanci, vyřizování objednávek, balení a expedici zboží, nebo dokonce reklamační řízení. Snažíme se neustále rozvíjet a přizpůsobovat náš obchod očekáváním zákazníků. Hlavním zdrojem informací týkajících se názorů na Transit Center je vizitka naší společnosti na Google Maps. Průměrné hodnocení naší společnosti za posledních několik let je 4,8/5,0 a my každý den usilovně pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepšího výsledku.
Transit Center Google Maps

Máte zájem o díly pro dodávky? Zveme vás k využití nabídky naší společnosti. Vysoká kvalita dílů a profesionální vyřízení objednávky jsou našimi přednostmi, které nejlépe dokazují ohlasy na Transit Center a naše produkty.

Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: