Your browser does not support JavaScript!


Ford Transit 2024 - nová výbava, nižší hmotnost

Pokud se zajímáte o nejnovější trendy ve světě dodávek, pak jistě věnujete pozornost nejnovějšímu modelu dodávky od Fordu. Ford Transit 2024 sice není novou generací dodávek, ale slibuje několik nových prvků a zajímavých řešení, která řidičům i podnikatelům jistě usnadní život. Má obnovená verze šanci získat titul Nejlepší dodávka roku 2024? Zveme vás k přečtení článku.

Transit 2024 - digitální ukazatele a SYNC 4

Začněme interiérem. Evropská divize společnosti Ford instalovala do Fordu Transit 2024 sadu digitálních ukazatelů s úhlopříčkou 8 palců. To znamená, že tradiční analogové ukazatele rychlosti, stavu paliva nebo teploty chladicí kapaliny jsou minulostí. Dvanáctipalcový dotykový displej usnadní přístup ke všem klíčovým funkcím vozu, od navigace až po komunikační systémy. A pokud by vám to nestačilo, systém SYNC 4 přináší také moderní funkce, jako je připojení 5G a aktualizace OTA (Over The Air). Náhradní díly pro Ford Transit najdete v našem internetovém obchodě.
Nový Transit 2024

Nové funkce v navigaci

Systém SYNC 4 poskytuje také přístup k systému Connected Navigation. Tento systém bude řidiče informovat o dopravní situaci v reálném čase po dobu prvních 12 měsíců od zakoupení. Kromě toho systém umožní snadno vyhledat body zájmu, jako jsou čerpací stanice nebo parkovací místa. Další funkcí, která se jistě osvědčí při práci, je integrační systém Pro Upfit, který nabízí ovládání karoserie z displeje z výroby. V případě chladírenských vozů bude možné kontrolovat teplotu uvnitř nákladového prostoru z místa řidiče.

Bezpečnostní systémy Ford Transit 2024

Na vyšší úroveň byla povýšena také bezpečnost. Nový Ford Transit 2024 bude vybaven elektronickým předkolizním asistentem, autonomním nouzovým brzděním a asistenčními systémy pro udržení v jízdním pruhu. Tyto funkce zvýší úroveň bezpečnosti nejen řidiče, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Systém Delivery Assist je odpovědí společnosti Ford na rostoucí potřeby kurýrního průmyslu, který automatizuje a urychluje proces doručování. Většina dílů Ford Transit 2024 bude stejná jako u verze 2019.
Ford Transit 2024 - SYNC 4

Lehčí díly a nová převodovka

Přehlédnout bychom neměli ani novou 8stupňovou automatickou převodovku pro varianty s předním pohonem. Zavedení nové převodovky, stejně jako lehčích nábojů a brzdových komponentů, vedlo u Fordu Transit 2024 ke snížení hmotnosti až o 27 kg. Snížení pohotovostní hmotnosti se promítá do zvýšení užitečného zatížení, což je u dodávek klíčová výhoda. Nová převodovka nejenže zlepší efektivitu, ale také umožní tahat těžší náklady, čímž se zvýší univerzálnost dodávky. Náboj kola ford transit pro verzi 2024 určitě najdete v sortimentu naší prodejny.

Systém dálkového spouštění motoru

Váš Ford Transit 2024 může být vybaven systémem dálkového startování motoru, který umožňuje zapnout zapalování až ze vzdálenosti přibližně 100 metrů. Ať už je zimní ráno nebo horký letní den, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a systém dálkového spouštění motoru upraví teplotu uvnitř vozidla na příjemnou úroveň ještě předtím, než nastoupíte. Pokud je vaše vozidlo vybaveno automatickou klimatizací, budete ji moci nakonfigurovat tak, aby začala pracovat při dálkovém nastartování vozidla. Pokud máte manuální klimatizaci, bude systém pracovat s nastavením, které bylo aktivní při vypnutí vozidla.
Transit 2024 - dálkové spouštění motoru

Ford Transit 2024 - premiéra

Ford Transit 2024 je modernější, efektivnější a bezpečnější. Je to model, který jistě přitáhne pozornost řidičů i majitelů přepravních společností. Díky tak široké škále inovací by měl Ford Transit 2024 nastavit nový standard v segmentu dodávek. První dodávky této modernizované dodávky se očekávají v létě 2024. Jste připraveni na průlom? Ford Transit 2024 čeká na to, až definuje novou éru dodávek. Mohl by vás také zajímat text o: Ford Tourneo Connect 2023.

Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: