Your browser does not support JavaScript!


Transit Courier 2024 - nejlepší v testech bezpečnosti Euro NCAP

Ford Transit Courier 2024 se ukázal jako průlomový v segmentu komerčních vozidel, získal prestižní platinové ocenění za bezpečnost od Euro NCAP. Toto ocenění je obzvláště pozoruhodné, protože bylo dosaženo podle nových, přísnějších testovacích protokolů zavedených v roce 2023. Úspěch Transit Courier 2024 signalizuje novou éru v bezpečnosti vozidel a stanovuje měřítko pro budoucí modely.

Bezpečnostní Úspěch: Nejvyšší Skóre Euro NCAP v Historii

Remarkable achievement of Transit Courier 2024 in Euro NCAP safety tests is historic, boasting a record-breaking score of 93%. Tento úspěch nejen demonstruje pokročilé bezpečnostní funkce vozu, ale také odráží klíčovou roli systémů ADAS ve snižování závažnosti nehod s účastí dodávek, což zdůraznil Euro NCAP ve svých nedávných zprávách. V našem online obchodě naleznete náhradní díly pro dodávky.

Ford Transit Courier 2024 Euro NCAP

Pokročilá Bezpečnostní Technologie: Standard v Transit Courier 2024

Nastavení nového standardu v bezpečnostní technologii, Transit Courier 2024 je vybaven průkopnickými funkcemi, jako je Systém Udržování v Jízdním Pruhy a Systém Informací o Mrtvém Úhlu. Tyto technologie významně přispívají k jeho impozantnímu skóre Euro NCAP, přičemž Inteligentní Asistent Rychlosti také získal vysoké hodnocení. Závazek Ford Pro k bezpečnosti je evidentní ve standardní výbavě těchto pokročilých funkcí v celé řadě Ford Transit Courier 2024.

Inkluzivní Bezpečnost ve Všech Modelech

Celkový přístup k bezpečnosti Transit Courier 2024 se rozšiřuje na všechny jeho modely. To zahrnuje benzinové, naftové a nadcházející elektrické E-Transit Courier. Tato široká aplikace špičkových bezpečnostních funkcí napříč různými pohonnými jednotkami ukazuje holistický přístup Fordu k bezpečnosti vozidel, což zajišťuje udržení vysokých standardů bez ohledu na model. Doporučujeme zámek kapoty Transit Courier z našeho obchodu.

Ford Transit Courier 2024 Euro NCAP

Euro NCAP: Nastavování Nového Standardu v Průmyslu

Generální tajemník Euro NCAP, Michiel van Ratingen, podpořil Transit Courier 2024 za stanovení nového měřítka v průmyslu. Jeho pochvala za komplexní bezpečnostní výbavu vozu zdůrazňuje potřebu takové technologie v komerčních vozidlech, v souladu s cílem Euro NCAP vybavit dodávky pokročilými bezpečnostními technologiemi podobnými těm v osobních automobilech.


Dědictví Excelence v Bezpečnosti

S modelem Ford Transit Courier 2024 pokračuje Ford Pro ve svém odkazu dosahování nejvyšších poct v oblasti bezpečnosti vozidel. Tento van následuje ve stopách modelů Transit a Transit Custom, dále cementuje pověst Ford Pro pro prioritizaci bezpečnosti. Konzistentní uznání od Euro NCAP zdůrazňuje závazek Ford Pro k bezpečnosti napříč jeho vozovým parkem. V našem online obchodě naleznete díly Ford Transit.


Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: