Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANSIT CONNECT MK2

transitconnectmk2

V roce 2014 Ford Transit Connect MK2 získal mezinárodní titul Van of the Year. Tento model, stejně jako každý nový Ford, byl navržen tak, aby plnění specifických úkolů. Tentokrát používá silné předchozí verze MK1, jako je pevnost, praktičnost a spolehlivost, a spojil je s mnohem větší zavazadlový prostor. Ford Connect MK2 získal díky spokojeným zákazníkům.

hotwheels Velký výběr benzínových a dieselových motorů bude splňovat požadavky řidičů. Tyto modely Transit Connect MK2 ojeté převodovky (převodové skříně) manuální 5 nebo 6-rychlostí. Kromě toho, že zákazník má také výběr šestistupňovou automatickou převodovkou, což umožňuje spalování Ford je jen 3,9l/100 km.

Velmi velký výběr doplňků nabízí zábavu, zabezpečení a konektivitu s celým světem. Zjistili jsme, mimo jiné, Ford SYNC s hlasovým ovládáním, který umožňuje volat a přijímat hovory pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Bezpečnost systému řidiči i cestující péče Active City Stop, který si klade za cíl, aby se zabránilo kolizím při nízkých rychlostech..

Ford Transit Connect MK2 se vyrábí v několika karosářských. Patří mezi ně: klasický model dodávka verze vozidla Tourneo a Grand Tourneo. Varianty dodávky přicházejí ve dvou variantách délky L1 ložné plochy 3 m3 a L2 na ploše 3,7 m3.

Transit Tourneo MK2 má velmi dobré jízdní vlastnosti a interiér je velmi funkční a pohodlné. Tento model v testu Euro NCAP dosáhlo maximální skóre 5-hvězdy, což jen potvrzuje jeho bezpečnost. S využitím nejmodernějších technologií a moderní design s odkazem na modely vozů Ford Transit Connect MK2 je jedním z nejoblíbenějších malých dodávek a minivany, a to nejen v Evropě, ale po celém světě.

zapraszamy

Rychlé vyhledávání
 
Uveďte klíčové slovo
Pokročilé vyhledávání