Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANIST CUSTOM

custom

V roce 2013, Ford Transit Custom získala prestižní mezinárodní Van of (Van of the Year). Střední varianta Ford Transit - Custom, patří mnohem menší Connect, tranzitu a další. Interiér nového modelu Ford můžeme cítit jako Ford Fiesta MK7. Konstrukce přístrojové desky byl odvozen právě z tohoto modelu a nastaví na dodávkou.

customback Ford Custom je vybaven mnoha systémy, které zvyšují bezpečnost při pohybu na silnicích. Zákazníci, kteří si tento model chválit jeho ovladatelnost a komfort, co nabízí. Custom je k dispozici ve dvou karosářských variantách: Tourneo - ideální pro expedice auto v Evropě a Custom - dodávka středních kontroly zejména v malých a středních podnicích.

Pokud hledáte pro auto každý den, a zároveň běží malý podnik je Ford Transit Custom je ideální auto pro vás. Nový design Ford byl představen se vstupem na trh Ford Fiesta MK7 a byl velmi dobře přijat. Se zvyšujícím se komfortem, vozidla tohoto typu jsou stále více a více populární. Kromě toho nejnovější dieselové motory (dieselové motory) a zážehové motory se vyznačují velmi vysokou kulturou práce, kterou dělá taková cesta autem stává zábava.

customfront

 
Uveďte klíčové slovo
Pokročilé vyhledávání
Transit Center in Europe
Czech Social Media