Your browser does not support JavaScript!


Nejoblíbenější značky dílů pro dodávky:

Ford Transit
Ford OE
Trateo
Trateo
HMPX
HMPX
DP Group
DP Group
Motorcraft
Motorcraft
BSG
BSG
Bosch
Bosch
parts quality
Dayco
LUK
LUK
BSG
Nural
Bosch
Polcar
Silbak
Silbak
Silbak
Onka
parts quality
Kvalita dílů
Ford Transit
Ford OE
Trateo
Trateo
HMPX
HMPX
DP Group
DP Group
Motorcraft
Motorcraft
BSG
BSG
dayco logo
Dayco
Polcar
Polcar
LUK
LUK
Nural
Nural
Silbak
Silbak
parts quality
Bosch
Onka Otomotiv
Onka
parts quality
Kvalita dílů

Značky dílů pro dodávky


Prodáváme pouze osvědčené díly na dodávky od spolehlivých výrobců. Náš obchod nabízí jak originální díly (Ford OE), tak náhradní díly. Značky dílů pro dodávky, které jsou v našem obchodě k dispozici, jsou Ford OE, Trateo, HMPX, DP Group, Motorcraft, BSG, Abe, Ayfar, Bosch, Continental, Dayco, Depo, Dolz, Elring, Goetze, Hart, Ibras, Ima, Knecht, LPR, Magneti Marelli, LUK, Mapa, Mars, Nissens, Nural, OES, Onka, Polcar, PSA, Quick Brake, Ruville, Sachs, Silbak, Stanadyne, STP, Timken, TRW a TYC. Někteří výrobci dílů se specializují na výrobu dílů pro dodávky, které se již nevyrábějí. Nákup dílů pro takové vozidlo u oficiálního prodejce nemusí být jednoduše možný. Proto jsme navázali kontakty s výrobci dílů z celého světa, abychom vám mohli přinést ty nejlepší značkové výrobky pro užitková vozidla na trhu. Stojí za zmínku, že výrobci dodávek velmi často zadávají výrobu konkrétních dílů subdodavatelům. Z tohoto důvodu jsou některé náhradní díly, jako například spojky LUK, přesně ty samé díly, které se do lehkých užitkových vozidel montují z výroby. Zajímavou alternativou jsou také náhradní díly prémiové kvality, například Trateo, které nabízejí špičkovou kvalitu za konkurenceschopnou cenu.

Výrobci dílů pro dodávky

Výrobci dílů pro autobusy čelí velké logistické a organizační výzvě. Na jedné straně musí zajistit kvalitu svých výrobků, na druhé straně musí snížit výrobní náklady, aby si udrželi konkurenceschopnost své nabídky. Proto se mnoho výrobců dílů pro dodávky rozhodlo přesunout výrobu do Asie, kde jsou náklady na pracovní sílu výrazně nižší. V tomto případě se k ceně výrobků připočítává odpovídající částka na dopravu a distribuci. Pokud existujete, abyste si zakoupili výrobek konkrétní značky dílů pro dodávky, pak tak můžete učinit v našem internetovém obchodě.

Značka automobilových dílů a kvalita výrobků

Pro klasifikaci značky dílů pro užitková vozidla se používají mezinárodní označení: OE, OEM, OEQ, AM. Zkratka OE označuje originální díly, které pocházejí přímo od výrobce automobilu. Vyznačují se nejvyšší kvalitou zpracování a splňují záruční ustanovení pro nákup lehkých užitkových vozidel. Díly označené zkratkou OEM označují díly pro dodávky, které pocházejí z naprosto stejných výrobních linek jako originální výrobky (např. TRW). Další třídou kvality jsou díly OEQ, tj. díly, jejichž kvalita se blíží kvalitě originálních výrobků. Tyto díly jsou k dostání u velkoobchodníků a v prodejnách automobilů. Značky aftermarketu označují skupinu dílů, při jejichž výrobě se používají jiné materiály a technologie než u originálních výrobků. Jedná se jednoduše o náhradní díly nižší kvality.

 
Uveďte klíčové slovo
Pokročilé vyhledávání
Transit Center in Europe