Your browser does not support JavaScript!


Transit Center Motorsport

Transit Center není jen internetový obchod s díly na dodávky Ford Transit. Speciální divize Transit Center Motorsport také staví a servisuje závodní vozy. Naší specialitou jsou vozy Ford pro RallyCross.

Na našich webových stránkách wicikmotorsport.com si můžete prohlédnout vozy postavené naší společností za posledních 15 let. Každý z nich opakovaně stanul na stupních vítězů v soutěžích evropského formátu. S našimi vozy jezdili mj: Tadeusz Myszkier - mnohonásobný polský mistr, Knut Owe Borseth - mistr Evropy v rallycrossu, Marcin Wicik - polský mistr v rallycrossu, Maciej Polody - mistr Evropy v driftu, a mnoho dalších talentovaných závodníků, které není možné vyjmenovat.

Při stavbě našich vozů spolupracujeme s mnoha evropskými společnostmi, jako jsou Quaife, Proflex, SterkensMotorsport, GBS, Callaghan Motorsport, AST, Pauwels Motorsport. Při stavbě našich vozů využíváme zkušenosti získané na tratích po celé Evropě. Podrobnosti o našich dalších projektech, stejně jako o historii Transit Center Motorsport, najdete na wicikmotorsport.com

Jedním z našich nejoblíbenějších projektů je Ford Transit MK7 - driftovací autobus, který je populární po celém světě a je tak vůbec první dodávkou schopnou driftování.

Naše vozy jsou vysoce ceněny závodními jezdci a významnými osobnostmi automobilového světa. Kickster Znafca se úspěšně účastní soutěží s námi postavenou Mazdou RX8. Motor Vankel, pohon zadních kol a Sebastian za volantem nemají v závodech Motorsport Trophy a Track Day konkurenci. Žádná půjčovna sportovních vozů na světě by nepohrdla Mazdou RX8, jako je tato.

Naše vozy se úspěšně představily na závodních tratích po celé Evropě, při sportovním soupeření s jezdci, jako jsou Kuba Przygoński nebo Tomasz Kuchar. Ford Focus RX byl také jedním z nejvýkonnějších závodních vozů na soutěži Gymkhana Grid, kde Marcin Wicik soupeřil s jezdci jako Ken Block, Petter Solberg nebo Andreas Bakkerud. V roce 2021 získal populární mechanický pomeranč maďarský závodník Benyó Máté, který byl úspěšný v maďarském šampionátu a šampionátu FIA CEZ.

Další informace:
Transit Center Motorsportservice
0 předmětů
Czech Social Media