Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANSIT MK1

mk1pickup Ford Transit MK1 byl vyroben v roce 1965 a stal přímým nástupcem Ford Taunus Transit. Transit MK1 začal dlouhou historii výroby v dodávce. Dnes setkání na silnici Ford Transit MK1 hranic již zázrak.

Ve světě najdeme mnoho uživatelů si MK1 model. Náš internetový obchod je jediný obchod na světě, kde bude nabídka stojící mají částí nových i ojetých starších modelů značky Ford.

Ford Transit MK1 prováděny v mnoha variantách, od klasické dodávky, osobních automobilů, dodávkové vozy až 4x4. Ford Transit začal éru a nastavují nové standardy pro výrobní vozidel.

V současné době se stalo módou obnovit svá stará auta. Tento módní etablovala i ve světě dodávkových automobilů, proto mnozí majitelé Ford Transit MK1 snaží se přivést ji k ideálnímu stavu. Transit zrekonstruovaný model může stát desítky tisíc dolarů. Bohužel, části staré modely jsou snadno dostupné na sekundárním trhu a hledat pro ně zabere spoustu času. Proto náš internetový obchod se rozhodla zavést stálé nabízet vozem vyráběným v letech 1965 - 1978, a tedy klient bude moci koupit zajímavou část toho, aniž by museli opustit domov.

mk1